Sahabet Big Bass Bonanza Yatırım Bonusu

30 Mart 2023 Posted in Genel by Yorum yapılmamış

Pragmatic Play’in yeni oyunu Big Bass Bonanza yatırım bonuslarıyla birlikte Sahabet’te sizleri bekliyor. Her gün 300 TL bonus kazanma şansını kaçırmayın!

Bu promosyondan her gün her kullanıcı maksimum 1 kez yararlanabilir ve sadece Big Bass – Hold And Spinner oyunu için geçerlidir. Her gün gerçekleştireceğiniz 100 – 300 TL arasındaki 1 yatırımınız için faydalanabilirsiniz. 300 TL üzerinde yatırım gerçekleştirmeniz durumunda bu bonusu kullanmanız bonus suistimali olarak değerlendirilir ve bonustan elde edilen kazançlar düzenlenir.

Bu promosyon ile kullanıcıların çekim yapabileceği en yüksek tutar 3000 TL ve bonus tutarının 10 katıdır (ilk ulaşılan limite göre işlem uygulanır). Promosyondan faydalanan kullanıcıların katılım sağlayabileceği tek oyun Pragmatic Play sağlayıcısının Big Bass – Hold And Spinner oyunudur.

Bu bonustan faydalanan kullanıcılar aynı yatırım için kayıp bonusu alamaz. Big Bass – Hold and Spinner oyununda anapara + bonus tutarının 30 katı kadar çevrim sağlanması gerekmektedir. Promosyondan faydalanan kullanıcılar aynı yatırım için farklı herhangi bir promosyondan faydalanamamaktadır.

Sahabet Güncel Giriş Adresleri